SYSTEM SUPER-JOINT (SJS)


Opatentowany system Super-Joint składa się ze specjalnej sprężyny spiralnej. Przenosi ona siłę z wirnika na stożkowe koło zębate. Ponieważ siła ta nie jest przenoszona przez połączenie sztywne, system ten umożliwia przy włączeniu rozruch bez odbicia i jednocześnie służy jako sprzęgło przeciążeniowe.

Ponieważ przy przecinaniu materiałów zawsze mogą wystąpić lekkie odbicia w wyniku niewłaściwego trzymania elektronarzędzia, przekładnia byłaby mocno obciążona i zużywałaby się szybciej. System SJS kompensuje te odbicia (drgania skrętne) i umożliwia pracę przy niskim poziomie drgań.

 

 

 

  

 

SILNIK
Ulepszona izolacja i uzwojenie spawanego laserowo stojana. Drut uzwojenia ma większy przekrój w celu lepszego wykorzystania energii. Opatentowana powłoka Zick-Zack z żywicy epoksydowej, w wyniku dużej prędkości obrotowej wirnika tworzy pierścień ochronny, który utrzymuje małe ciała obce i pył z dala od uzwojenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

SZCZOTKI WĘGLOWE 
Szczotki węglowe nowej generacji są chłodzone strumieniem zasysanego powietrza i w ten sposób uzyskują większą żywotność.

 

 

 

 

 

 

 

KONSTRUKCJA

  • Pierwszy rysunek (od lewej) prezentuje - obrót wrzeciona
  • Na drugim widoczny jest - obrót członu napędzanego

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ Seria Szlifierek Kątowych 

 

Powrót do poprzedniej strony