×
Strona główna AKTUALNOŚCI News Złota Budowlana Marka Roku 2018 dla Makita Sp. z o.o. w kategorii Elektronarzędzia

Złota Budowlana Marka Roku 2018 dla Makita Sp. z o.o. w kategorii Elektronarzędzia

Miło, nam poinformować, iż w dniu 7 czerwca br. Firma Makita Sp. z o.o. otrzymała tytuł Złota Budowlana Marka Roku 2018 w kategorii Elektronarzędzia.

Tytuł ten firmy uzyskują dzięki wieloletniemu uznaniu odbiorców. To prestiżowy ranking przygotowywany cyklicznie przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. Zestawienie to jedyny w Polsce projekt badawczy o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze, bazujący na autentycznych opiniach rynku. Ogólnopolskie badanie ankietowe przeprowadzone jest wśród wykonawców i prezentuje najlepsze polskie marki. Badani wykonawcy spontanicznie udzielają odpowiedzi, nie dysponując listą marek do wyboru. Dzięki temu wyniki są w pełni miarodajne i obiektywne. W tak otrzymywanym zestawieniu Budowlaną Marką Roku zostaje marka, która w danej kategorii asortymentowej osiągnęła najwyższą ocenę ważoną, tj.:

  • marka uznawana za markę o najwyższej jakości,
  • marka o najlepszej relacji cena do jakości,
  • marka najczęściej stosowana przez wykonawców.

Zdobycie wyróżnienia w rankingu to wielki sukces. Dzięki temu podkreślone zostaje uznanie dla danej marki, a także jej pozycja na rynku. Bardzo cieszy nas, iż w tym roku Makita została wyróżniona tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2018.

Dziękujemy za zaufanie!