logo
Wprowadź nazwę szukanego produktu:
Aktualnie znajdujesz się na: Aktualności

AKTUALNOŚCI

MEBLE DIY CZYLI DOMOWA GALERIA Z PALETY

foto
Po sukcesie i wielkim zainteresowaniu materiałami przygotowanymi przez Lady of the House prezentujemy Państwu jej najnowszy materiał pt.: „Meble DIY”. Przez cały sierpień i wrzesień, będzie ona przedstawiała pomysły na meble, które z powodzeniem możecie Państwo wykonać u siebie w domu. Jak sama pisze „będą to uniwersalne wskazówki na oryginalne i funkcjonalne meble, które nie tylko zachwycą Was designem ale przede wszystkim spełnią funkcję praktyczną, czyli będą w stanie uporać się ze wszystkimi dodatkami, które tak bardzo kolekcjonujemy. To na czym najbardziej mi zależało, planując cykl: „Meble DIY” to chęć zarażenia Was smykałką do majsterkowania i potrzebą tworzenia rzeczy unikatowych oraz niepowtarzalnych. Na fali zasypu wciąż nowych marek sieciowych nie jest sztuką przemeblowanie wnętrza zgodnego z najnowszymi katalogami wnętrzarskimi ale sztuką jest stworzenie wnętrza przemyślanego, nieco zaskakującego i przede wszystkim zgodnego z nami.”

Dziś przedstawiamy trzecią z realizacji cyklu „Meble DIY” czyli  „Domowa galeria z palet”. 
 
 
Więcej pomysłów na  realizacje oraz informacji jak:
– zdrowo i smacznie gotować
– dbać o siebie
– spędzać owocnie czas z Dziećmi
– w szybki i łatwy sposób upiększyć przestrzeń w której się obracamy

POLECAMY!

Z doświadczenia muszę przyznać, że jednym z głównych elementów tworzących klimat w naszym domu jest dosyć bogata kolekcja zdjęć. Znajdują się one na ścianach, w ramkach na komodach czy też w postaci obszernych obrazów na płótnie. Są to szczególne pamiątki, przywołują wspomnienia, przypominają o upływie czasu a także są jednym z czynników stanowiących o rodzinnej atmosferze panującej w naszych „czterech ścianach”.
 
Taka prywatna mini-galeria zawsze wzbudza zainteresowanie gości. Stanowi jedyny w swoim rodzaju element dekoracyjny, który w każdym domu wygląda niepowtarzalnie. Bo tak jak układ ramek jest dowolny (może być równomierny, pozornie nieprzemyślany lub też asymetryczny) to obrazy się w nich znajdujące są już nasze i tylko nasze.
 
Postanowiłam udowodnić Wam, że wbrew pozorom stworzenie mini-galerii nie należy do trudnych zadań. A my wcale nie musimy wywiercać kilkunastu otworów w ścianach aby uzyskać pożądany „efekt ramowy”. Zobaczcie jak z zasłużonej palety stworzyć wdzięczne tło do naszych wspomnień:
 
Zapraszam do oglądania kolejnego odcinka z cyklu „Meble DIY”:

Do wykonania DOMOWEJ GALERII z palet potrzebne są:
 
 
Sposób wykonania DOMOWEJ GALERII:
 
Doskonale jeśli mamy w posiadaniu paletę z przeszłością – taka paleta jest ciekawsza, posiada zarysowane sęki oraz wiele odbarwień. Chcąc wykonać z niej tło do ramek, musimy ją jednak dokładnie oszlifować, usuwając tym samym wszelkie gwoździe i szorstką, nierówną nawierzchnię.
 
Przed przystąpieniem do mocowania ramek i liter, wcześniej ułóżmy sobie ich rozmieszczenie na podłodze. Dzięki temu z pewnością uda nam się w całości wykorzystać naszą planszę a nasze dekoracje zostaną powieszone równomiernie.
 
Paleta świetnie wygląda jeśli jest podświetlona. Możemy w tym celu wykorzystać taśmę ledową lub łańcuch cotton balls, który stanowi dodatkową dekorację całego kolażu.Zachęcam Was do tworzenia podobnych mobilnych galerii zdjęć. Z pomocą Waszej kreatywności dopasujecie je bez najmniejszego problemu do każdego wnętrza. Wystarczy pomalować paletę lub zdecydować się na ramki kolorowe i już tym samym uzyskamy zupełnie inny efekt! Mój pomysł na mobilna galerię zdjęć to także idealny motyw na przyjęcia lub wesele.
 
Moje projekty niezmiennie wspierają narzędzia MAKITA. Okazuje się, że są wyjątkowo poręcznymi przyrządami, z którymi bez najmniejszych oporów może poradzić sobie każda kobieta. Dodatkowo polityka marki, ściśle współgra z moimi przekonaniami w kwestii recyklingu: MAKITA przykłada szczególną wagę do tego, aby produkowane narzędzia były przyjazne zarówno użytkownikom, jak i całemu środowisku. Bierze czynny udział w wielu akcjach proekologicznych, które mają na celu między innymi propagowanie idei efektywnego i racjonalnego gospodarowania odpadami. Należą do nich również działania wynikające z Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym oraz z Ustawy o bateriach i akumulatorach. Firma co roku początkiem stycznia rusza z dużą kampanią ekologiczną mającą na celu w sposób łatwy i dowcipny uświadamianie społeczeństwu co należy robić ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz ze zużytymi bateriami i akumulatorami. Do tego celu stworzona jest specjalna strona: TOOLSTORY.PL na której można znaleźć podstawowe zagadnienia z ochrony środowiska np., co to jest recykling, dlaczego warto recyklingować zużyty sprzęt czy też  jaki sprzęt można oddać do recyklingu. Ponadto można tam znaleźć ciekawostki ekologiczne oraz informację, gdzie można oddać zużyty sprzęt.

Powrót
logo Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Intersid 2013r
Katalog nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa. MAKITA Sp. z o.o zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian dotyczących dostarczonego wyposażenia i parametrów technicznych. Prezentowane zdjęcia i ilustracje zostały użyte w celach informacyjnych i mogą nie odzwierciedlać wyglądu oraz cech rzeczywistego produktu.